Rusizi

Burundi Lig A
11.12.2016 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-2
Beklenen :
Le Messager de Bujumbura Takım Logosu

Le Messager de Bujumbura

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  000100-1EY1111000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.12.2016Burundi Lig AAthletico Olympic1-0 Rusizi0-0AL1A-10-1
D26.11.2016Burundi Lig AOlympic Star1-0 Rusizi0-0AL1A-10-2
D06.11.2016Burundi Lig ARusizi0-1 Vital O0-0HL1H-10-3
D02.11.2016Burundi Lig ARusizi1-1 Nyanza United0-0HD2H01-4
D29.10.2016Burundi Lig ALe Messager Ngozi0-0 Rusizi0-0AD0A01-4
0-0-01-1-1
0-0-0-11-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 2 3 1 4
3 1 - 2 0-1 0-2
4 2 - 2 1-2 0-2
5 2 - 3 1-2 0-2

DA  00100-1+1DY2312-1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D04.12.2016Burundi Lig ALe Messager de Bu0-2 Vital O0-0HL2H-20-2
D26.11.2016Burundi Lig ALe Messager de Bu0-3 Musongati0-0HL3H-30-5
D05.11.2016Burundi Lig AFlambeau De LEst1-1 Le Messager de Bu0-0AD2A01-6
D01.11.2016Burundi Lig ALe Messager de Bu0-2 Bujumbura City0-0HL2H-21-8
D29.10.2016Burundi Lig ANyanza United0-3 Le Messager de Bu0-0AW3A+34-8
0-0-12-3-1
0-0-1-02-3-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 4 8
3 2 - 1 0-5 1-1
4 3 - 1 0-7 1-1
5 3 - 2 0-7 4-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.11.2016Burundi Lig ARusizi0-1 Vital O0-0-L10-11
D02.11.2016Burundi Lig ARusizi1-1 Nyanza United0-0-D31-22
D26.10.2016Burundi Lig ARusizi2-0 Muzinga0-0-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.11.2016Burundi Lig AFlambeau De LEst1-1 Le Messager de Bu0-0-D21-11
D29.10.2016Burundi Lig ANyanza United0-3 Le Messager de Bu0-0-W54-12
D23.10.2016Burundi Lig AInter Star0-1 Le Messager de Bu0-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.12.2016Burundi Lig AAthletico Olympic1-0 Rusizi0-0-L10-11
D26.11.2016Burundi Lig AOlympic Star1-0 Rusizi0-0-L20-22
D29.10.2016Burundi Lig ALe Messager Ngozi0-0 Rusizi0-0-D20-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 0 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.12.2016Burundi Lig ALe Messager de Bu0-2 Vital O0-0-L20-21
D26.11.2016Burundi Lig ALe Messager de Bu0-3 Musongati0-0-L50-52
D01.11.2016Burundi Lig ALe Messager de Bu0-2 Bujumbura City0-0-L70-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 0 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D08.11.2014Burundi Lig ARusizi1-0 Le Messager de Bu0-0-----W11-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 1 0

Nuwell Project Copyright © 2014