Zamora CF

İspanya Tercera Ligi Grup 8
08.10.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
Salmantino Takım Logosu

Salmantino

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11320-2+1EY3132+2-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.09.2017İspanya Tercera Ligi Unionistas de Sal3-1 Zamora CF0-1AL4A-21-3
D24.09.2017İspanya Tercera Ligi Zamora CF1-1 Sporting Uxama0-0HD2H02-4
D16.09.2017İspanya Tercera Ligi La Virgen del Cam3-3 Zamora CF0-0AD6A05-7
D10.09.2017İspanya Tercera Ligi Zamora CF2-2 La Baneza0-0HD4H07-9
D03.09.2017İspanya Tercera Ligi Cristo Atletico1-3 Zamora CF1-1AW4A+210-10
1-1-33-1-3
1-1-3-23-1-3-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 1
Maç Sonu 1 3 1 10 10
3 1 - 2 1-1 4-6
4 2 - 2 3-3 4-6
5 2 - 3 3-3 7-7

DA  2417-2+3-6DY1010+1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D01.10.2017İspanya Tercera Ligi Sporting Uxama1-2 Salmantino0-0AW3A+12-1
D24.09.2017İspanya Tercera Ligi Salmantino4-0 La Baneza0-0HW4H+46-1
D17.09.2017İspanya Tercera Ligi Becerril1-1 Salmantino1-1AD2A07-2
D10.09.2017İspanya Tercera Ligi Salmantino7-0 Real Burgos0-0HW7H+714-2
D03.09.2017İspanya Tercera Ligi Bembibre0-3 Salmantino0-1AW3A+317-2
2-4-11-0-1
2-4-1-71-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 1
Maç Sonu 4 1 0 17 2
3 1 - 2 4-0 3-2
4 2 - 2 11-0 3-2
5 2 - 3 11-0 6-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.09.2017İspanya Tercera Ligi Zamora CF1-1 Sporting Uxama0-0-D21-11
D10.09.2017İspanya Tercera Ligi Zamora CF2-2 La Baneza0-0-D63-32
D27.08.2017İspanya Tercera Ligi Zamora CF4-0 Becerril0-0-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.10.2017İspanya Tercera Ligi Sporting Uxama1-2 Salmantino0-0-W32-11
D17.09.2017İspanya Tercera Ligi Becerril1-1 Salmantino1-1-D53-22
D03.09.2017İspanya Tercera Ligi Bembibre0-3 Salmantino0-1-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 2 1 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.09.2017İspanya Tercera Ligi Unionistas de Sal3-1 Zamora CF0-1-L41-31
D16.09.2017İspanya Tercera Ligi La Virgen del Cam3-3 Zamora CF0-0-D104-62
D03.09.2017İspanya Tercera Ligi Cristo Atletico1-3 Zamora CF1-1-W147-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 1 1 1 7 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.09.2017İspanya Tercera Ligi Salmantino4-0 La Baneza0-0-W44-01
D10.09.2017İspanya Tercera Ligi Salmantino7-0 Real Burgos0-0-W1111-02
D27.08.2017İspanya Tercera Ligi Salmantino3-0 Almazan0-0-W1414-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 14 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014