AS Capoise

Haiti Ulusal Şampiyona Clausura
11.11.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Ouanaminthe Takım Logosu

Ouanaminthe

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1202-1+2-2EY3010+3-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonRoulado3-1 AS Capoise0-0AL4A-21-3
D04.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise2-0 Racine0-0HW2H+23-3
D01.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonFICA1-0 AS Capoise0-0AL1A-13-4
D23.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise2-0 AS Mirebalais0-0HW2H+25-4
D18.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonInter de Grand-Go0-1 AS Capoise0-0AW1A+16-4
1-2-03-0-1
1-2-0-23-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 6 4
3 1 - 2 2-0 1-4
4 2 - 2 4-0 1-4
5 2 - 3 4-0 2-4

DA  4020+4-2+2DY0312-3+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonOuanaminthe4-0 Valencia Of Leoga0-0HW4H+44-0
D05.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco3-0 Ouanaminthe0-0AL3A-34-3
D01.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonOuanaminthe2-1 America Des Cayes0-0HW3H+16-4
D18.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonUS LaJeune2-0 Ouanaminthe0-0AL2A-26-6
D14.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonOuanaminthe2-0 Racine0-0HW2H+28-6
4-0-20-3-1
4-0-2-00-3-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 8 6
3 2 - 1 6-1 0-3
4 2 - 2 6-1 0-5
5 3 - 2 8-1 0-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise2-0 Racine0-0-W22-01
D23.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise2-0 AS Mirebalais0-0-W44-02
D14.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonAS Capoise2-0 Cavaly0-0-W66-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 6 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonDon Bosco3-0 Ouanaminthe0-0-L30-31
D18.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonUS LaJeune2-0 Ouanaminthe0-0-L50-52
D10.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonAigle Noir3-0 Ouanaminthe0-0-L80-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 0 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonRoulado3-1 AS Capoise0-0-L41-31
D01.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonFICA1-0 AS Capoise0-0-L51-42
D18.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonInter de Grand-Go0-1 AS Capoise0-0-W62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonOuanaminthe4-0 Valencia Of Leoga0-0-W44-01
D01.11.2015Haiti Ulusal ŞampiyonOuanaminthe2-1 America Des Cayes0-0-W76-12
D14.10.2015Haiti Ulusal ŞampiyonOuanaminthe2-0 Racine0-0-W98-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 8 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014