Estrela Novas

Portekiz Ulusal Şampiyona Güney
18.12.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 1-3
Beklenen :
Oriental Takım Logosu

Oriental

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1203-1+2-3EY1011+1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiTourizense1-1 Estrela Novas1-1AD2A01-1
D08.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Novas2-0 Torreense1-0HW2H+23-1
D27.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-0 Estrela Novas1-0AL1A-13-2
D13.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Novas3-1 Carregado0-0HW4H+26-3
D06.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiMonsanto0-2 Estrela Novas0-1AW2A+28-3
1-2-01-0-1
1-2-0-31-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 2
Maç Sonu 3 1 1 8 3
3 1 - 2 2-0 1-2
4 2 - 2 5-1 1-2
5 2 - 3 5-1 3-2

DA  2540-3+1+4DY0101-1+1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiOriental2-0 Dezembro1-0HW2H+22-0
D04.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiMoura AC1-5 Oriental1-3AW6A+47-1
D27.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiTourizense0-4 Oriental0-1AW4A+411-1
D13.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiOriental0-1 Torreense0-0HL1H-111-2
D06.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-2 Oriental1-0AW3A+113-3
2-5-40-1-0
2-5-4-00-1-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 1 1 5 2
Maç Sonu 4 0 1 13 3
3 1 - 2 2-0 9-1
4 2 - 2 2-1 9-1
5 2 - 3 2-1 11-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Novas2-0 Torreense1-0-W22-01
D13.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Novas3-1 Carregado0-0-W65-12
D30.10.2011Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Novas2-0 Atletico Reguengo1-0-W87-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 3 0 0 7 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiMoura AC1-5 Oriental1-3-W65-11
D27.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiTourizense0-4 Oriental0-1-W109-12
D06.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-2 Oriental1-0-W1311-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 4 2
Maç Sonu 3 0 0 11 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiTourizense1-1 Estrela Novas1-1-D21-11
D27.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiSertanense1-0 Estrela Novas1-0-L31-22
D06.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiMonsanto0-2 Estrela Novas0-1-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 2
Maç Sonu 1 1 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.12.2011Portekiz Ulusal ŞampiOriental2-0 Dezembro1-0-W22-01
D13.11.2011Portekiz Ulusal ŞampiOriental0-1 Torreense0-0-L32-12
D30.10.2011Portekiz Ulusal ŞampiOriental0-0 Carregado0-0-D32-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 1 1 2 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D08.05.2005Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Novas1-1 Oriental0-0-----D21-11
D28.03.2004Portekiz Ulusal ŞampiEstrela Novas0-0 Oriental Lisboa0-0-----D21-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 2 0 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014