Faroe Adaları

Euro 2020 Elemeler Grup F
05.09.2019 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-4 / 0-4
Beklenen :
İsveç Takım Logosu

İsveç

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
12.00 4.50 1.12 6.75 10.00 2.25 1.40
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
2.70 1.25 1.40 2.15 1.08 4.00 3.20 1.18 1.85 1.55
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.35 2.40 1.12 3.75 2.35 1.35 3.20 1.80 2.95 5.00
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
22.00 6.25 2.60 35.00 40.00 1.65 17.00 6.25 1.65 80 40.00 2.60

 

EA  0111-100EY2442-20+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.06.2019Euro 2020 Elemeler GruFaroe Adaları0-2 Norveç0-0HL2H-20-2
D07.06.2019Euro 2020 Elemeler GruFaroe Adaları1-4 İspanya1-3HL5H-31-6
D26.03.2019Euro 2020 Elemeler GruRomanya4-1 Faroe Adaları3-1AL5A-32-10
D23.03.2019Euro 2020 Elemeler GruMalta2-1 Faroe Adaları1-0AL3A-13-12
D20.11.2018UEFA Uluslar Ligi D LiMalta1-1 Faroe Adaları1-1AD2A04-13
0-1-12-4-4
0-1-1-12-4-4-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 3 3 8
Maç Sonu 0 1 4 4 13
3 2 - 1 1-6 1-4
4 2 - 2 1-6 2-6
5 2 - 3 1-6 3-7

DA  0332-30+1DY3031+3-3+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D10.06.2019Euro 2020 Elemeler Gruİspanya3-0 İsveç0-0AL3A-30-3
D07.06.2019Euro 2020 Elemeler Gruİsveç3-0 Malta1-0HW3H+33-3
D26.03.2019Euro 2020 Elemeler GruNorveç3-3 İsveç1-0AD6A06-6
D23.03.2019Euro 2020 Elemeler Gruİsveç2-1 Romanya2-0HW3H+18-7
D11.01.2019Hazırlık Ülkelerİsveç2-2 İzlanda0-1HD4H010-9
0-3-33-0-3
0-3-3-23-0-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 3 2
Maç Sonu 2 2 1 10 9
3 1 - 2 3-0 3-6
4 2 - 2 5-1 3-6
5 3 - 2 7-3 3-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.06.2019Euro 2020 Elemeler GruFaroe Adaları0-2 Norveç0-0-L20-21
D07.06.2019Euro 2020 Elemeler GruFaroe Adaları1-4 İspanya1-3-L71-62
D14.10.2018UEFA Uluslar Ligi D LiFaroe Adaları1-1 Kosova0-13.40D92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 4
Maç Sonu 0 1 2 2 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.06.2019Euro 2020 Elemeler Gruİspanya3-0 İsveç0-0-L30-31
D26.03.2019Euro 2020 Elemeler GruNorveç3-3 İsveç1-02.30D93-62
D17.11.2018UEFA Uluslar Ligi B LiTürkiye0-1 İsveç0-02.10W104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 1 1 1 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D26.03.2019Euro 2020 Elemeler GruRomanya4-1 Faroe Adaları3-11.05L51-41
D23.03.2019Euro 2020 Elemeler GruMalta2-1 Faroe Adaları1-02.70L82-62
D20.11.2018UEFA Uluslar Ligi D LiMalta1-1 Faroe Adaları1-13.20D103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 2 5
Maç Sonu 0 1 2 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.06.2019Euro 2020 Elemeler Gruİsveç3-0 Malta1-0-W33-01
D23.03.2019Euro 2020 Elemeler Gruİsveç2-1 Romanya2-01.60W65-12
D11.01.2019Hazırlık Ülkelerİsveç2-2 İzlanda0-11.70D107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 3 1
Maç Sonu 2 1 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D12.10.2012Dünya Kupası 2014 ElFaroe Adaları1-2 İsveç0-02.704.001.70--L31-21
D31.01.2001Hazırlık ÜlkelerFaroe Adaları0-0 İsveç0-0-----D31-22
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 0 1 1 1 2

Nuwell Project Copyright © 2014