Al Hilal Omdurman

CAF Şampiyonlar Ligi Grup A
19.03.2022 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-2 / 2-4
Beklenen :
Mamelodi Sundowns Takım Logosu

Mamelodi Sundowns

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.99 2.60 3.00 - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - 2.06 1.39 1.33 2.21
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.10 3.35 - - 1.88 1.50 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  11000+10EY0201-2+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.03.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 Al Merreikh0-0HW1H+11-0
D25.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Merreikh2-1 Al Hilal Omdurman2-1AL3A-12-2
D18.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman0-0 Al Ahly0-0HD0H02-2
D11.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Mamelodi Sundowns1-0 Al Hilal Omdurman1-0AL1A-12-3
D24.10.2021CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 Rivers United1-0HW1H+13-3
1-1-00-2-0
1-1-0-00-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 2 3
Maç Sonu 2 1 2 3 3
3 2 - 1 1-0 1-2
4 2 - 2 1-0 1-3
5 3 - 2 2-0 1-3

DA  1613-5+5-2DY00200-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.03.2022CAF Şampiyonlar Ligi Mamelodi Sundowns1-0 Al Ahly1-0HW1H+11-0
D08.03.2022Güney Afrika Kupa SonMamelodi Sundowns6-0 Mathaithai2-0HW6H+67-0
D05.03.2022Güney Afrika PSLMaritzburg United2-1 Mamelodi Sundowns1-1AL3A-18-2
D02.03.2022Güney Afrika PSLTS Galaxy0-3 Mamelodi Sundowns0-1AW3A+311-2
D26.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly0-1 Mamelodi Sundowns0-0AW1A+112-2
1-6-10-0-2
1-6-1-30-0-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 5 1
Maç Sonu 4 0 1 12 2
3 2 - 1 7-0 1-2
4 2 - 2 7-0 4-2
5 2 - 3 7-0 5-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.03.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 Al Merreikh0-01.74W11-01
D18.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman0-0 Al Ahly0-02.95D11-02
D24.10.2021CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 Rivers United1-01.89W22-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 2 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D05.03.2022Güney Afrika PSLMaritzburg United2-1 Mamelodi Sundowns1-14.10L31-21
D02.03.2022Güney Afrika PSLTS Galaxy0-3 Mamelodi Sundowns0-14.20W64-22
D26.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Ahly0-1 Mamelodi Sundowns0-01.34W75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 1
Maç Sonu 2 0 1 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Al Merreikh2-1 Al Hilal Omdurman2-12.65L31-21
D11.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Mamelodi Sundowns1-0 Al Hilal Omdurman1-01.27L41-32
D17.10.2021CAF Şampiyonlar Ligi Rivers United1-1 Al Hilal Omdurman0-11.39D62-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 0 2 2 3
Maç Sonu 0 1 2 2 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.03.2022CAF Şampiyonlar Ligi Mamelodi Sundowns1-0 Al Ahly1-02.50W11-01
D08.03.2022Güney Afrika Kupa SonMamelodi Sundowns6-0 Mathaithai2-0-W77-02
D11.02.2022CAF Şampiyonlar Ligi Mamelodi Sundowns1-0 Al Hilal Omdurman1-01.27W88-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 4 0
Maç Sonu 3 0 0 8 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D02.04.2021CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman0-0 Mamelodi Sundowns0-01.802.803.002.001.90D00-01
D26.04.2008CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman4-2 Mamelodi Sundowns0-0-----W64-22
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 1 0 4 2

Nuwell Project Copyright © 2014