TJK Legion

Estonya Premium Lig Şampiyonluk Turu
20.11.2021 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 0-2
Beklenen :
FC Flora Tallinn Takım Logosu

FC Flora Tallinn

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
7.60 4.70 1.14 - 6.60 2.45 1.44
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - 1.54 1.76 - - 3.65 1.07 2.42 1.26
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.61 1.71 1.25 2.49 1.67 1.66 - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2002+20-2EY2400-2+40
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.11.2021Estonya Premium Lig ŞFC Levadia Tallin2-2 TJK Legion1-1AD4A02-2
D30.10.2021Estonya Premium Lig ŞPaide Linnameesko4-0 TJK Legion2-0AL4A-42-6
D23.10.2021Estonya Kupa Son 16 TuTJK Legion0-0 FC Elva0-0HD0H02-6
D17.10.2021Estonya Premium LigFC Kuressaare0-2 TJK Legion0-1AW2A+24-6
D02.10.2021Estonya Premium LigNomme JK Kalju2-2 TJK Legion0-2AD4A06-8
2-0-02-4-0
2-0-0-22-4-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 4 3
Maç Sonu 1 3 1 6 8
3 1 - 2 0-0 2-6
4 1 - 3 0-0 4-6
5 1 - 4 0-0 6-8

DA  1229-10-7DY0200-2+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D07.11.2021Estonya Premium Lig ŞNomme JK Kalju0-1 FC Flora Tallinn0-0AW1A+11-0
D04.11.2021UEFA Avrupa Konferans FC Flora Tallinn2-2 Anorthosis0-2HD4H03-2
D31.10.2021Estonya Premium Lig ŞNarva Trans0-2 FC Flora Tallinn0-0AW2A+25-2
D27.10.2021Estonya Premium LigFC Flora Tallinn9-0 JK Tammeka Tartu3-0HW9H+914-2
D24.10.2021Estonya Premium LigFC Flora Tallinn2-2 FC Kuressaare1-0HD4H016-4
1-2-20-2-0
1-2-2-90-2-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 4 2
Maç Sonu 3 2 0 16 4
3 1 - 2 2-2 3-0
4 2 - 2 11-2 3-0
5 3 - 2 13-4 3-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D23.10.2021Estonya Kupa Son 16 TuTJK Legion0-0 FC Elva0-0-D00-01
D25.09.2021Estonya Premium LigTJK Legion1-2 FC Levadia Tallin1-14.30L31-22
D18.09.2021Estonya Premium LigTJK Legion3-1 Viljandi JK Tulev1-11.69W74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 2 2
Maç Sonu 1 1 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.11.2021Estonya Premium Lig ŞNomme JK Kalju0-1 FC Flora Tallinn0-06.00W11-01
D31.10.2021Estonya Premium Lig ŞNarva Trans0-2 FC Flora Tallinn0-0-W33-02
D21.10.2021UEFA Avrupa Konferans Anorthosis2-2 FC Flora Tallinn2-11.73D75-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 1 2
Maç Sonu 2 1 0 5 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.11.2021Estonya Premium Lig ŞFC Levadia Tallin2-2 TJK Legion1-11.16D42-21
D30.10.2021Estonya Premium Lig ŞPaide Linnameesko4-0 TJK Legion2-0-L82-62
D17.10.2021Estonya Premium LigFC Kuressaare0-2 TJK Legion0-12.21W104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 3
Maç Sonu 1 1 1 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.11.2021UEFA Avrupa Konferans FC Flora Tallinn2-2 Anorthosis0-21.93D42-21
D27.10.2021Estonya Premium LigFC Flora Tallinn9-0 JK Tammeka Tartu3-0-W1311-22
D24.10.2021Estonya Premium LigFC Flora Tallinn2-2 FC Kuressaare1-01.07D1713-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 4 2
Maç Sonu 1 2 0 13 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D11.04.2021Estonya Premium LigTJK Legion1-2 FC Flora Tallinn1-16.754.001.181.451.85L31-21
D23.08.2020Estonya Premium LigTJK Legion1-3 FC Flora Tallinn1-18.004.751.121.251.60L72-52
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 2 2
Maç Sonu 0 0 2 2 5

Nuwell Project Copyright © 2014