Ma Pau

Trinidad ve Tobago Pro Lig
18.07.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-3
Beklenen :
San Juan Jabloteh Takım Logosu

San Juan Jabloteh

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1013+1-1-2EY0111-100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 Ma Pau0-0AW1A+11-0
D11.07.2009Trinidad ve Tobago ProPolice1-0 Ma Pau0-0AL1A-11-1
D08.07.2009Trinidad ve Tobago ProMa Pau1-1 W Connection0-0HD2H02-2
D04.07.2009Trinidad ve Tobago ProMa Pau3-1 St. Anns Rangers0-0HW4H+25-3
D17.06.2009Trinidad ve Tobago ProMa Pau3-2 Joe Public0-0HW5H+18-5
1-0-10-1-1
1-0-1-30-1-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 8 5
3 1 - 2 1-1 1-1
4 2 - 2 4-2 1-1
5 3 - 2 7-4 1-1

DA  00310-3+2DY1400-3+40
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 Ma Pau0-0HL1H-10-1
D07.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-4 Joe Public0-0HL4H-40-5
D04.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh3-0 Police0-0HW3H+33-5
D24.06.2009Trinidad ve Tobago ProSouth End0-1 San Juan Jabloteh0-0AW1A+14-5
D17.06.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh1-0 Defence Force0-0HW1H+15-5
0-0-31-4-0
0-0-3-11-4-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 5 5
3 3 - 0 3-5 0-0
4 3 - 1 3-5 1-0
5 4 - 1 4-5 1-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.07.2009Trinidad ve Tobago ProMa Pau1-1 W Connection0-0-D21-11
D04.07.2009Trinidad ve Tobago ProMa Pau3-1 St. Anns Rangers0-0-W64-22
D17.06.2009Trinidad ve Tobago ProMa Pau3-2 Joe Public0-0-W117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D24.06.2009Trinidad ve Tobago ProSouth End0-1 San Juan Jabloteh0-0-W11-01
D27.05.2009Trinidad ve Tobago ProCaledonia AIA1-1 San Juan Jabloteh0-0-D32-12
D20.05.2009Trinidad ve Tobago ProTobago United0-1 San Juan Jabloteh0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 Ma Pau0-0-W11-01
D11.07.2009Trinidad ve Tobago ProPolice1-0 Ma Pau0-0-L21-12
D27.05.2009Trinidad ve Tobago ProSouth End1-0 Ma Pau0-0-L31-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 1 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-1 Ma Pau0-0-L10-11
D07.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh0-4 Joe Public0-0-L50-52
D04.07.2009Trinidad ve Tobago ProSan Juan Jabloteh3-0 Police0-0-W83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D14.11.2008Trinidad ve Tobago ProMa Pau0-2 San Juan Jabloteh0-0-----L20-21
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 0 1 0 2

Nuwell Project Copyright © 2014