Portimonense U23

Portekiz U23 Ulusal Şampiyona
24.11.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-3
Beklenen :
Maritimo U23 Takım Logosu

Maritimo U23

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1202-1+2-2EY2401-2+4-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞPortimonense U231-2 Sporting Braga U20-0HL3H-11-2
D10.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞPortimonense U232-4 Estoril U230-0HL6H-23-6
D03.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞPortimonense U230-0 Rio Ave U230-0HD0H03-6
D30.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞFeirense U231-2 Portimonense U230-0AW3A+15-7
D27.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞCova Piedade U231-2 Portimonense U230-0AW3A+17-8
1-2-02-4-0
1-2-0-22-4-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 7 8
3 3 - 0 3-6 0-0
4 3 - 1 3-6 2-1
5 3 - 2 3-6 4-2

DA  22300-1+3DY1331-20+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞMaritimo U232-1 Belenenses U230-0HW3H+12-1
D10.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞVitoria Guimaraes3-2 Maritimo U230-0AL5A-14-4
D03.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞAcademica U233-3 Maritimo U230-0AD6A07-7
D30.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞMaritimo U230-1 Benfica U230-0HL1H-17-8
D27.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞSporting Lizbon U1-0 Maritimo U230-0AL1A-17-9
2-2-31-3-3
2-2-3-01-3-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 1 3 7 9
3 1 - 2 2-1 5-6
4 2 - 2 2-2 5-6
5 2 - 3 2-2 5-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞPortimonense U231-2 Sporting Braga U20-0-L31-21
D10.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞPortimonense U232-4 Estoril U230-0-L93-62
D03.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞPortimonense U230-0 Rio Ave U230-0-D93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D10.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞVitoria Guimaraes3-2 Maritimo U230-0-L52-31
D03.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞAcademica U233-3 Maritimo U230-0-D115-62
D27.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞSporting Lizbon U1-0 Maritimo U230-0-L125-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 5 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞFeirense U231-2 Portimonense U230-0-W32-11
D27.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞCova Piedade U231-2 Portimonense U230-0-W64-22
D05.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞAcademica U233-3 Portimonense U230-0-D127-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.11.2018Portekiz U23 Ulusal ŞMaritimo U232-1 Belenenses U230-0-W32-11
D30.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞMaritimo U230-1 Benfica U230-0-L42-22
D20.10.2018Portekiz U23 Ulusal ŞMaritimo U233-2 Vitoria Setubal U0-0-W95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014