Moyola Park

Kuzey İrlanda Premier Intermediate Lig
20.03.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Dundela Takım Logosu

Dundela

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2510-3+4+1EY1200-1+20
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.03.2018Kuzey İrlanda PremierAnnagh United1-2 Moyola Park0-0AW3A+12-1
D06.03.2018Kuzey İrlanda PremierMoyola Park5-2 Newington Youth0-0HW7H+37-3
D24.02.2018Kuzey İrlanda PremierArmagh City0-1 Moyola Park0-0AW1A+18-3
D20.02.2018Kuzey İrlanda PremierMoyola Park0-0 Tobermore United0-0HD0H08-3
D03.02.2018Kuzey İrlanda PremierMoyola Park1-0 Portstewart0-0HW1H+19-3
2-5-11-2-0
2-5-1-01-2-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 4 1 0 9 3
3 1 - 2 5-2 3-1
4 2 - 2 5-2 3-1
5 3 - 2 6-2 3-1

DA  4321+1+1+1DY0216-2+1-5
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D17.03.2018Kuzey İrlanda PremierDundela4-0 Donegal Celtic0-0HW4H+44-0
D24.02.2018Kuzey İrlanda PremierDundela3-2 Tobermore United0-0HW5H+17-2
D20.02.2018Kuzey İrlanda PremierArmagh City1-2 Dundela0-0AW3A+19-3
D03.02.2018Kuzey İrlanda Kupa 6.Larne FC6-1 Dundela5-0AL7A-510-9
D27.01.2018Kuzey İrlanda PremierDundela5-0 Portstewart0-0HW5H+515-9
4-3-20-2-1
4-3-2-10-2-1-6
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 1 0 5
Maç Sonu 4 0 1 15 9
3 2 - 1 7-2 2-1
4 2 - 2 7-2 3-7
5 3 - 2 12-2 3-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.03.2018Kuzey İrlanda PremierMoyola Park5-2 Newington Youth0-0-W75-21
D20.02.2018Kuzey İrlanda PremierMoyola Park0-0 Tobermore United0-0-D75-22
D03.02.2018Kuzey İrlanda PremierMoyola Park1-0 Portstewart0-0-W86-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 6 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.02.2018Kuzey İrlanda PremierArmagh City1-2 Dundela0-0-W32-11
D03.02.2018Kuzey İrlanda Kupa 6.Larne FC6-1 Dundela5-0-L103-72
D13.01.2018Kuzey İrlanda PremierQueens University2-4 Dundela0-0-W167-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 5
Maç Sonu 2 0 1 7 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.03.2018Kuzey İrlanda PremierAnnagh United1-2 Moyola Park0-0-W32-11
D24.02.2018Kuzey İrlanda PremierArmagh City0-1 Moyola Park0-0-W43-12
D13.01.2018Kuzey İrlanda PremierDonegal Celtic3-2 Moyola Park0-0-L95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.03.2018Kuzey İrlanda PremierDundela4-0 Donegal Celtic0-0-W44-01
D24.02.2018Kuzey İrlanda PremierDundela3-2 Tobermore United0-0-W97-22
D27.01.2018Kuzey İrlanda PremierDundela5-0 Portstewart0-0-W1412-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 3 0 0 12 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D11.03.2017Kuzey İrlanda PremierMoyola Park3-2 Dundela0-0-----W53-21
D27.02.2016Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-0 Dundela0-0-----D53-22
D24.03.2012Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park1-2 Dundela0-0-----L84-43
D02.10.2010Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park0-3 Dundela0-0-----L114-74
D13.03.2010Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park1-4 Dundela0-0-----L165-115
D21.03.2009Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park2-4 Dundela0-0-----L227-156
D11.11.2006Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park1-5 Dundela0-0-----L288-207
D01.04.2006Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park2-6 Dundela0-0-----L3610-268
D19.04.2005Kuzey İrlanda ŞampiyMoyola Park1-3 Dundela0-0-----L4011-299
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 9 0 0 0
Maç Sonu 1 1 7 11 29

Nuwell Project Copyright © 2014