CSKA Sofia

Bulgaristan 1.Lig Şampiyonluk Turu
14.04.2018 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
3-0 / 5-1
Beklenen :
Vereya Stara Zagora Takım Logosu

Vereya Stara Zagora

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0241-2-2+3EY2310-1+2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.04.2018Bulgaristan Kupa YarıCSKA Sofia0-2 Levski Sofia0-1HL2H-20-2
D06.04.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamLudogorets Razgra3-2 CSKA Sofia0-1AL5A-12-5
D31.03.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamCSKA Sofia4-1 Botev Plovdiv2-0HW5H+36-6
D18.03.2018Bulgaristan 1.LigCSKA Sofia1-0 Levski Sofia0-0HW1H+17-6
D11.03.2018Bulgaristan 1.LigOFK Pirin1-2 CSKA Sofia1-0AW3A+19-7
0-2-42-3-1
0-2-4-12-3-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 3 2
Maç Sonu 3 0 2 9 7
3 2 - 1 4-3 2-3
4 3 - 1 5-3 2-3
5 3 - 2 5-3 4-4

DA  000200-2DY3524-2+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.04.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamVereya Stara Zago0-3 PFC Beroe0-2HL3H-30-3
D31.03.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamLudogorets Razgra5-0 Vereya Stara Zago2-0AL5A-50-8
D16.03.2018Bulgaristan 1.LigSeptemvri Sofia2-0 Vereya Stara Zago0-0AL2A-20-10
D12.03.2018Bulgaristan 1.LigVereya Stara Zago2-4 Botev Plovdiv2-1HL6H-22-14
D08.03.2018Bulgaristan 1.LigSlavia Sofia0-1 Vereya Stara Zago0-0AW1A+13-14
0-0-03-5-2
0-0-0-23-5-2-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 2 5
Maç Sonu 1 0 4 3 14
3 1 - 2 0-3 0-7
4 2 - 2 2-7 0-7
5 2 - 3 2-7 1-7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.04.2018Bulgaristan Kupa YarıCSKA Sofia0-2 Levski Sofia0-1-L20-21
D31.03.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamCSKA Sofia4-1 Botev Plovdiv2-0-W74-32
D18.03.2018Bulgaristan 1.LigCSKA Sofia1-0 Levski Sofia0-0-W85-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 1
Maç Sonu 2 0 1 5 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D31.03.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamLudogorets Razgra5-0 Vereya Stara Zago2-0-L50-51
D16.03.2018Bulgaristan 1.LigSeptemvri Sofia2-0 Vereya Stara Zago0-0-L70-72
D08.03.2018Bulgaristan 1.LigSlavia Sofia0-1 Vereya Stara Zago0-0-W81-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 2
Maç Sonu 1 0 2 1 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.04.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamLudogorets Razgra3-2 CSKA Sofia0-1-L52-31
D11.03.2018Bulgaristan 1.LigOFK Pirin1-2 CSKA Sofia1-0-W84-42
D05.03.2018Bulgaristan 1.LigDunav 20100-2 CSKA Sofia0-1-W106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 1 2 1
Maç Sonu 2 0 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.04.2018Bulgaristan 1.Lig ŞamVereya Stara Zago0-3 PFC Beroe0-2-L30-31
D12.03.2018Bulgaristan 1.LigVereya Stara Zago2-4 Botev Plovdiv2-1-L92-72
D05.03.2018Bulgaristan 1.LigVereya Stara Zago0-0 OFK Pirin0-0-D92-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 3
Maç Sonu 0 1 2 2 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D08.09.2017Bulgaristan 1.LigCSKA Sofia3-0 Vereya Stara Zago2-0-----W33-01
D27.11.2016Bulgaristan 1.LigCSKA Sofia1-1 Vereya Stara Zago1-0-----D54-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 0 3 0
Maç Sonu 1 1 0 4 1

Nuwell Project Copyright © 2014