Sangimignanosport

İtalya Serie D Grup E
15.11.2009 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-0
Beklenen :
Fortis Juventus Takım Logosu

Fortis Juventus

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1321-2+1+1EY3413-1+3-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2009İtalya Serie D Grup EGavorrano3-1 Sangimignanosport0-0AL4A-21-3
D01.11.2009İtalya Serie D Grup ESangimignanosport3-4 AS Sestese0-0HL7H-14-7
D28.10.2009İtalya Serie D Grup ESangimignanosport2-1 ASD Ponte Vecchio0-0HW3H+16-8
D25.10.2009İtalya Serie D Grup EGroup Città di C3-1 Sangimignanosport0-0AL4A-27-11
D11.10.2009İtalya Serie D Grup EDeruta3-0 Sangimignanosport0-0AL3A-37-14
1-3-23-4-1
1-3-2-13-4-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 0 4 7 14
3 2 - 1 5-5 1-3
4 2 - 2 5-5 2-6
5 2 - 3 5-5 2-9

DA  0211-2+10DY1201-1+2-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D08.11.2009İtalya Serie D Grup EFortis Juventus0-1 Orvietana Calcio0-0HL1H-10-1
D01.11.2009İtalya Serie D Grup ECastel Rigone2-2 Fortis Juventus0-0AD4A02-3
D25.10.2009İtalya Serie D Grup EFortis Juventus1-0 Gavorrano0-0HW1H+13-3
D18.10.2009İtalya Serie D Grup EFortis Juventus1-1 AS Sestese0-0HD2H04-4
D11.10.2009İtalya Serie D Grup EGroup Città di C3-0 Fortis Juventus0-0AL3A-34-7
0-2-11-2-0
0-2-1-11-2-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 2 2 4 7
3 2 - 1 1-1 2-2
4 3 - 1 2-2 2-2
5 3 - 2 2-2 2-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2009İtalya Serie D Grup ESangimignanosport3-4 AS Sestese0-0-L73-41
D28.10.2009İtalya Serie D Grup ESangimignanosport2-1 ASD Ponte Vecchio0-0-W105-52
D04.10.2009İtalya Serie D Grup ESangimignanosport2-1 Sporting Terni0-0-W137-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 7 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.11.2009İtalya Serie D Grup ECastel Rigone2-2 Fortis Juventus0-0-D42-21
D11.10.2009İtalya Serie D Grup EGroup Città di C3-0 Fortis Juventus0-0-L72-52
D27.09.2009İtalya Serie D Grup EDeruta1-0 Fortis Juventus0-0-L82-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 2 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2009İtalya Serie D Grup EGavorrano3-1 Sangimignanosport0-0-L41-31
D25.10.2009İtalya Serie D Grup EGroup Città di C3-1 Sangimignanosport0-0-L82-62
D11.10.2009İtalya Serie D Grup EDeruta3-0 Sangimignanosport0-0-L112-93
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 2 9

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.11.2009İtalya Serie D Grup EFortis Juventus0-1 Orvietana Calcio0-0-L10-11
D25.10.2009İtalya Serie D Grup EFortis Juventus1-0 Gavorrano0-0-W21-12
D18.10.2009İtalya Serie D Grup EFortis Juventus1-1 AS Sestese0-0-D42-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D26.04.2009İtalya Serie D Grup ESangimignanosport4-1 Fortis Juventus0-0-----W54-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 4 1

Nuwell Project Copyright © 2014