Polonya U19

Avrupa U19 Şampiyonası Eleme Grup 10
14.10.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
1-1 / 1-2
Beklenen :
Hollanda U19 Takım Logosu

Hollanda U19

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  3412-1+3-1EY0122-1-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasAndorra U190-3 Polonya U190-3AW3A+33-0
D09.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasPolonya U194-1 Moldova U192-0HW5H+37-1
D09.09.2014Hazırlık ÜlkelerPolonya U191-2 İtalya U190-1HL3H-18-3
D04.09.2014Hazırlık ÜlkelerSlovenya U192-2 Polonya U191-0AD4A010-5
D13.05.2014Hazırlık ÜlkelerErmenistan U190-2 Polonya U190-0AW2A+212-5
3-4-10-1-2
3-4-1-20-1-2-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 5 2
Maç Sonu 3 1 1 12 5
3 2 - 1 5-3 3-0
4 2 - 2 5-3 5-2
5 2 - 3 5-3 7-2

DA  3702-4+7-2DY00130-1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasHollanda U193-0 Moldova U190-0HW3H+33-0
D09.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasHollanda U197-0 Andorra U191-0HW7H+710-0
D08.09.2014Hazırlık Ülkelerİrlanda Cumhuriy1-0 Hollanda U191-0AL1A-110-1
D05.09.2014Hazırlık ÜlkelerAlmanya U193-2 Hollanda U192-1AL5A-112-4
D18.11.2013Avrupa U19 ŞampiyonasGürcistan U192-1 Hollanda U191-1AL3A-113-6
3-7-00-0-1
3-7-0-20-0-1-3
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 2 3 4
Maç Sonu 2 0 3 13 6
3 2 - 1 10-0 0-1
4 2 - 2 10-0 2-4
5 2 - 3 10-0 3-6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasPolonya U194-1 Moldova U192-0-W54-11
D09.09.2014Hazırlık ÜlkelerPolonya U191-2 İtalya U190-1-L85-32
D06.02.2014Hazırlık ÜlkelerPolonya U191-0 Norveç U190-0-W96-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 1
Maç Sonu 2 0 1 6 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.09.2014Hazırlık Ülkelerİrlanda Cumhuriy1-0 Hollanda U191-0-L10-11
D05.09.2014Hazırlık ÜlkelerAlmanya U193-2 Hollanda U192-1-L62-42
D18.11.2013Avrupa U19 ŞampiyonasGürcistan U192-1 Hollanda U191-1-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 2 4
Maç Sonu 0 0 3 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasAndorra U190-3 Polonya U190-3-W33-01
D04.09.2014Hazırlık ÜlkelerSlovenya U192-2 Polonya U191-0-D75-22
D13.05.2014Hazırlık ÜlkelerErmenistan U190-2 Polonya U190-0-W97-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 3 1
Maç Sonu 2 1 0 7 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasHollanda U193-0 Moldova U190-0-W33-01
D09.10.2014Avrupa U19 ŞampiyonasHollanda U197-0 Andorra U191-0-W1010-02
D15.11.2013Avrupa U19 ŞampiyonasHollanda U190-0 Galler U190-0-D1010-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 10 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D14.10.2012Avrupa U19 ŞampiyonasPolonya U191-3 Hollanda U190-1-----L41-31
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 1 0 1
Maç Sonu 0 0 1 1 3

Nuwell Project Copyright © 2014