Depor FC

Kolombiya Primera B Apertura
18.03.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
America de Cali Takım Logosu

America de Cali

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  00200-2+2EY4202+2+2-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.03.2014Kolombiya Primera B ApAtletico Bucarama4-0 Depor FC4-0AL4A-40-4
D01.03.2014Kolombiya Primera B ApValledupar2-0 Depor FC0-0AL2A-20-6
D25.02.2014Kolombiya Primera B ApDepor FC2-0 Llaneros0-0HW2H+22-6
D15.02.2014Kolombiya Primera B ApReal Santander2-0 Depor FC0-0AL2A-22-8
D09.02.2014Kolombiya Primera B ApDepor FC2-0 Real Cartagena1-0HW2H+24-8
0-0-24-2-0
0-0-2-04-2-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 1 4
Maç Sonu 2 0 3 4 8
3 1 - 2 2-0 0-6
4 1 - 3 2-0 0-8
5 2 - 3 4-0 0-8

DA  1005+10-5DY00100-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.03.2014Kolombiya Primera B ApAmerica de Cali1-0 Deportivo Pereira0-0HW1H+11-0
D04.03.2014Kolombiya Primera B ApAmerica de Cali0-0 Atletico Bucarama0-0HD0H01-0
D25.02.2014Kolombiya Primera B ApUnion Magdalena1-0 America de Cali0-0AL1A-11-1
D18.02.2014Kolombiya Primera B ApAmerica de Cali5-0 Bogota3-0HW5H+56-1
D09.02.2014Kolombiya Primera B ApJaguares De Cordo2-1 America de Cali1-0AL3A-17-3
1-0-00-0-1
1-0-0-50-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 3 1 3 1
Maç Sonu 2 1 2 7 3
3 2 - 1 1-0 0-1
4 3 - 1 6-0 0-1
5 3 - 2 6-0 1-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.02.2014Kolombiya Primera B ApDepor FC2-0 Llaneros0-0-W22-01
D09.02.2014Kolombiya Primera B ApDepor FC2-0 Real Cartagena1-0-W44-02
D01.02.2014Kolombiya Primera B ApDepor FC1-1 Barranquilla0-0-D65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.02.2014Kolombiya Primera B ApUnion Magdalena1-0 America de Cali0-0-L10-11
D09.02.2014Kolombiya Primera B ApJaguares De Cordo2-1 America de Cali1-0-L41-32
D04.02.2014Kolombiya Primera B ApCucuta Deportivo0-1 America de Cali0-0-W52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 1
Maç Sonu 1 0 2 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.03.2014Kolombiya Primera B ApAtletico Bucarama4-0 Depor FC4-0-L40-41
D01.03.2014Kolombiya Primera B ApValledupar2-0 Depor FC0-0-L60-62
D15.02.2014Kolombiya Primera B ApReal Santander2-0 Depor FC0-0-L80-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 1 0 4
Maç Sonu 0 0 3 0 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.03.2014Kolombiya Primera B ApAmerica de Cali1-0 Deportivo Pereira0-0-W11-01
D04.03.2014Kolombiya Primera B ApAmerica de Cali0-0 Atletico Bucarama0-0-D11-02
D18.02.2014Kolombiya Primera B ApAmerica de Cali5-0 Bogota3-0-W66-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 0
Maç Sonu 2 1 0 6 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D30.08.2013Kolombiya Primera B ClDepor FC1-1 America de Cali1-1-----D21-11
D31.05.2013Kolombiya Kupa 1.Tur GDepor FC1-1 America de Cali1-1-----D42-22
D23.04.2013Kolombiya Primera B ApDepor FC1-0 America de Cali1-0-----W53-23
D23.09.2012Kolombiya Primera B ClDepor FC1-3 America de Cali0-2-----L94-54
D21.06.2012Kolombiya Kupa 1.Tur GDepor FC0-1 America de Cali0-0-----L104-65
D27.03.2012Kolombiya Primera B ApDepor FC0-1 America de Cali0-1-----L114-76
D23.02.2011Kolombiya Kupa 1.Tur GDepor FC0-2 America de Cali0-2-----L134-97
D05.05.2010Kolombiya Kupa 1.Tur GDepor FC3-1 America de Cali0-0-----W177-108
D20.05.2009Kolombiya Kupa 1.Tur GDepor FC0-0 America de Cali0-0-----D177-109
D31.07.2008Kolombiya Kupa 1.Tur GDepor FC1-0 America de Cali0-0-----W188-1010
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 6 3 3 7
Maç Sonu 3 3 4 8 10

Nuwell Project Copyright © 2014