Toluca II

Meksika Premier Lig Serie A Apertura Grup 2
25.11.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
La Piedad Takım Logosu

La Piedad

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2111+100EY2102+1+1-2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D19.11.2017Meksika Premier Lig SeHalcones de Morel2-2 Toluca II1-2AD4A02-2
D11.11.2017Meksika Premier Lig SeToluca II1-1 Real Zamora0-0HD2H03-3
D05.11.2017Meksika Premier Lig SePioneros de Cancu0-1 Toluca II0-1AW1A+14-3
D01.11.2017Meksika Premier Lig SeToluca II1-2 Lobos BUAP Pemier0-0HL3H-15-5
D28.10.2017Meksika Premier Lig SeToluca II4-1 Sporting Canamy0-0HW5H+39-6
2-1-12-1-0
2-1-1-12-1-0-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 3 0 3 1
Maç Sonu 2 2 1 9 6
3 1 - 2 1-1 3-2
4 2 - 2 2-3 3-2
5 3 - 2 6-4 3-2

DA  2013+2-1-2DY2110+10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.11.2017Meksika Premier Lig SeLa Piedad2-2 Inter Playa del C1-1HD4H02-2
D17.11.2017Meksika Premier Lig SeIrapuato1-0 La Piedad0-0AL1A-12-3
D10.11.2017Meksika Premier Lig SeVeracruz Premier1-1 La Piedad1-0AD2A03-4
D08.11.2017Meksika Premier Lig SeHalcones de Morel0-3 La Piedad0-2AW3A+36-4
D05.11.2017Meksika Premier Lig SeLa Piedad3-1 Cruz Azul Hidalgo2-0HW4H+29-5
2-0-12-1-1
2-0-1-32-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 5 2
Maç Sonu 2 2 1 9 5
3 1 - 2 2-2 1-2
4 1 - 3 2-2 4-2
5 2 - 3 5-3 4-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.11.2017Meksika Premier Lig SeToluca II1-1 Real Zamora0-0-D21-11
D01.11.2017Meksika Premier Lig SeToluca II1-2 Lobos BUAP Pemier0-0-L52-32
D28.10.2017Meksika Premier Lig SeToluca II4-1 Sporting Canamy0-0-W106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.11.2017Meksika Premier Lig SeIrapuato1-0 La Piedad0-0-L10-11
D10.11.2017Meksika Premier Lig SeVeracruz Premier1-1 La Piedad1-0-D31-22
D08.11.2017Meksika Premier Lig SeHalcones de Morel0-3 La Piedad0-2-W64-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 1
Maç Sonu 1 1 1 4 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.11.2017Meksika Premier Lig SeHalcones de Morel2-2 Toluca II1-2-D42-21
D05.11.2017Meksika Premier Lig SePioneros de Cancu0-1 Toluca II0-1-W53-22
D21.10.2017Meksika Premier Lig SeCruz Azul Premier3-2 Toluca II1-1-L105-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 4 2
Maç Sonu 1 1 1 5 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.11.2017Meksika Premier Lig SeLa Piedad2-2 Inter Playa del C1-1-D42-21
D05.11.2017Meksika Premier Lig SeLa Piedad3-1 Cruz Azul Hidalgo2-0-W85-32
D02.11.2017Meksika Premier Lig SeLa Piedad3-2 Sporting Canamy2-1-W138-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 5 2
Maç Sonu 2 1 0 8 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D25.03.2017Meksika 2.Lig Premier Toluca II0-0 La Piedad0-0-----D00-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 0 1 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014