Kabwe Warriors

Zambiya Süper Lig
23.07.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-0
Beklenen :
Lusaka Dynamos Takım Logosu

Lusaka Dynamos

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0000000EY1012+1-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D15.07.2017Zambiya Süper LigNAPSA Stars1-0 Kabwe Warriors0-0AL1A-10-1
D08.07.2017Zambiya Süper LigReal Nakonde0-0 Kabwe Warriors0-0AD0A00-1
D01.07.2017Zambiya Süper LigKabwe Warriors0-1 Lumwana Radiants0-0HL1H-10-2
D25.06.2017Zambiya Süper LigZanaco2-0 Kabwe Warriors0-0AL2A-20-4
D21.06.2017Zambiya Süper LigKabwe Warriors0-0 City of Lusaka0-0HD0H00-4
0-0-01-0-1
0-0-0-01-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 2 3 0 4
3 1 - 2 0-1 0-1
4 1 - 3 0-1 0-3
5 2 - 3 0-1 0-3

DA  2003+20-3DY1012+1-1-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D16.07.2017Zambiya Süper LigLusaka Dynamos2-1 Real Nakonde0-0HW3H+12-1
D13.07.2017Zambiya Süper LigLusaka Dynamos0-0 Zanaco0-0HD0H02-1
D08.07.2017Zambiya Süper LigLumwana Radiants1-0 Lusaka Dynamos0-0AL1A-12-2
D24.06.2017Zambiya Süper LigCity of Lusaka2-3 Lusaka Dynamos0-0AW5A+15-4
D21.06.2017Zambiya Süper LigLusaka Dynamos1-0 Green Buffaloes0-0HW1H+16-4
2-0-01-0-1
2-0-0-31-0-1-2
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 1 1 6 4
3 2 - 1 2-1 0-1
4 2 - 2 2-1 3-3
5 3 - 2 3-1 3-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D01.07.2017Zambiya Süper LigKabwe Warriors0-1 Lumwana Radiants0-0-L10-11
D21.06.2017Zambiya Süper LigKabwe Warriors0-0 City of Lusaka0-0-D10-12
D14.06.2017Zambiya Süper LigKabwe Warriors3-0 Nchanga Rangers0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.07.2017Zambiya Süper LigLumwana Radiants1-0 Lusaka Dynamos0-0-L10-11
D24.06.2017Zambiya Süper LigCity of Lusaka2-3 Lusaka Dynamos0-0-W63-32
D03.06.2017Zambiya Süper LigNchanga Rangers1-3 Lusaka Dynamos0-0-W106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.07.2017Zambiya Süper LigNAPSA Stars1-0 Kabwe Warriors0-0-L10-11
D08.07.2017Zambiya Süper LigReal Nakonde0-0 Kabwe Warriors0-0-D10-12
D25.06.2017Zambiya Süper LigZanaco2-0 Kabwe Warriors0-0-L30-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 0 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.07.2017Zambiya Süper LigLusaka Dynamos2-1 Real Nakonde0-0-W32-11
D13.07.2017Zambiya Süper LigLusaka Dynamos0-0 Zanaco0-0-D32-12
D21.06.2017Zambiya Süper LigLusaka Dynamos1-0 Green Buffaloes0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D22.07.2016Zambiya Süper LigKabwe Warriors1-0 Lusaka Dynamos0-0-----W11-01
D08.05.2010Zambiya Süper LigKabwe Warriors3-0 Lusaka Dynamos0-0-----W44-02
D01.05.2009Zambiya Süper LigKabwe Warriors1-1 Lusaka Dynamos0-0-----D65-13
D26.04.2008Zambiya Süper LigKabwe Warriors0-0 Lusaka Dynamos0-0-----D65-14
D06.10.2007Zambiya Süper LigKabwe Warriors1-1 Lusaka Dynamos0-0-----D86-25
D24.10.2006Zambiya Süper LigKabwe Warriors1-2 Lusaka Dynamos0-0-----L117-46
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 6 0 0 0
Maç Sonu 2 3 1 7 4

Nuwell Project Copyright © 2014