Portmore United

Jamaika Premier Lig Şampiyonluk Yarı Final
16.04.2019 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-1
Beklenen :
Mount Pleasant Academy Takım Logosu

Mount Pleasant Academy

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  22500-3+5EY1010+1-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.04.2019Jamaika Premier Lig ŞMount Pleasant Ac1-2 Portmore United0-1AW3A+12-1
D20.03.2019Jamaika Premier LigPortmore United2-0 Dunbeholden1-0HW2H+24-1
D17.03.2019Jamaika Premier LigMontego Bay Unite1-5 Portmore United0-0AW6A+49-2
D14.03.2019Jamaika Premier LigPortmore United0-0 Waterhouse0-0HD0H09-2
D11.03.2019Jamaika Premier LigTivoli Gardens3-2 Portmore United3-1AL5A-111-5
2-2-51-0-1
2-2-5-01-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 3 3
Maç Sonu 3 1 1 11 5
3 1 - 2 2-0 7-2
4 2 - 2 2-0 7-2
5 2 - 3 2-0 9-5

DA  11210-1+1DY2020+2-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D09.04.2019Jamaika Premier Lig ŞMount Pleasant Ac1-2 Portmore United0-1HL3H-11-2
D31.03.2019Jamaika Premier Lig ŞMount Pleasant Ac1-0 UWI1-0HW1H+12-2
D25.03.2019Jamaika Premier Lig ŞUWI2-2 Mount Pleasant Ac2-2AD4A04-4
D20.03.2019Jamaika Premier LigUWI0-1 Mount Pleasant Ac0-1AW1A+15-4
D17.03.2019Jamaika Premier LigMount Pleasant Ac1-0 Arnett Gardens0-0HW1H+16-4
1-1-22-0-2
1-1-2-12-0-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 2 1 4 3
Maç Sonu 3 1 1 6 4
3 2 - 1 2-2 2-2
4 2 - 2 2-2 3-2
5 3 - 2 3-2 3-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.03.2019Jamaika Premier LigPortmore United2-0 Dunbeholden1-0-W22-01
D14.03.2019Jamaika Premier LigPortmore United0-0 Waterhouse0-0-D22-02
D24.02.2019Jamaika Premier LigPortmore United3-0 Arnett Gardens0-0-W55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.03.2019Jamaika Premier Lig ŞUWI2-2 Mount Pleasant Ac2-2-D42-21
D20.03.2019Jamaika Premier LigUWI0-1 Mount Pleasant Ac0-1-W53-22
D14.03.2019Jamaika Premier LigReno2-3 Mount Pleasant Ac1-1-W106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 4 3
Maç Sonu 2 1 0 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.04.2019Jamaika Premier Lig ŞMount Pleasant Ac1-2 Portmore United0-1-W32-11
D17.03.2019Jamaika Premier LigMontego Bay Unite1-5 Portmore United0-0-W97-22
D11.03.2019Jamaika Premier LigTivoli Gardens3-2 Portmore United3-1-L149-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 2 3
Maç Sonu 2 0 1 9 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.04.2019Jamaika Premier Lig ŞMount Pleasant Ac1-2 Portmore United0-1-L31-21
D31.03.2019Jamaika Premier Lig ŞMount Pleasant Ac1-0 UWI1-0-W42-22
D17.03.2019Jamaika Premier LigMount Pleasant Ac1-0 Arnett Gardens0-0-W53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 1 1 1
Maç Sonu 2 0 1 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D06.01.2019Jamaika Premier LigPortmore United1-0 Mount Pleasant Ac1-0-----W11-01
D16.09.2018Jamaika Premier LigPortmore United1-2 Mount Pleasant Ac1-1-----L42-22
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 1 0 2 1
Maç Sonu 1 0 1 2 2

Nuwell Project Copyright © 2014