UE Santa Coloma

Andorra Constitucio Kupası Yarı Final
18.05.2014 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 1-2
Beklenen :
Lusitanos Takım Logosu

Lusitanos

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0111-100EY4010+4-1+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.05.2014Andorra Constitucio KuLusitanos4-0 UE Santa Coloma0-0AL4A-40-4
D04.05.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma1-0 UE Sant Julia0-0HW1H+11-4
D27.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoLusitanos1-1 UE Santa Coloma0-0AD2A02-5
D13.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoFC Santa Coloma0-1 UE Santa Coloma0-0AW1A+13-5
D06.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Sant Julia1-0 UE Santa Coloma0-0AL1A-13-6
0-1-14-0-1
0-1-1-14-0-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 3 6
3 1 - 2 1-0 1-5
4 1 - 3 1-0 2-5
5 1 - 4 1-0 2-6

DA  4211+2+10DY00110-10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D11.05.2014Andorra Constitucio KuLusitanos4-0 UE Santa Coloma0-0HW4H+44-0
D04.05.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoFC Santa Coloma0-2 Lusitanos0-0AW2A+26-0
D27.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoLusitanos1-1 UE Santa Coloma0-0HD2H07-1
D13.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Sant Julia1-1 Lusitanos0-0AD2A08-2
D06.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoLusitanos1-3 FC Santa Coloma0-0HL4H-29-5
4-2-10-0-1
4-2-1-10-0-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 9 5
3 2 - 1 5-1 2-0
4 2 - 2 5-1 3-1
5 3 - 2 6-4 3-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.05.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma1-0 UE Sant Julia0-0-W11-01
D30.03.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma2-1 Lusitanos0-0-W43-12
D23.03.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma0-4 FC Santa Coloma0-0-L83-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 3 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D04.05.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoFC Santa Coloma0-2 Lusitanos0-0-W22-01
D13.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Sant Julia1-1 Lusitanos0-0-D43-12
D30.03.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma2-1 Lusitanos0-0-L74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.05.2014Andorra Constitucio KuLusitanos4-0 UE Santa Coloma0-0-L40-41
D27.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoLusitanos1-1 UE Santa Coloma0-0-D61-52
D13.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoFC Santa Coloma0-1 UE Santa Coloma0-0-W72-53
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 2 5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D11.05.2014Andorra Constitucio KuLusitanos4-0 UE Santa Coloma0-0-W44-01
D27.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoLusitanos1-1 UE Santa Coloma0-0-D65-12
D06.04.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoLusitanos1-3 FC Santa Coloma0-0-L106-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 6 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D30.03.2014Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma2-1 Lusitanos0-0-----W32-11
D15.12.2013Andorra 1.LigUE Santa Coloma1-0 Lusitanos0-0-----W43-12
D14.04.2013Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma1-0 Lusitanos0-0-----W54-13
D30.09.2012Andorra 1.LigUE Santa Coloma2-1 Lusitanos0-0-----W86-24
D09.05.2012Andorra Constitucio KuUE Santa Coloma1-1 Lusitanos1-1-----D107-35
D01.04.2012Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma2-2 Lusitanos0-0-----D149-56
D04.03.2012Andorra 1.LigUE Santa Coloma12-3 Lusitanos0-0-----W2921-87
D17.04.2011Andorra Constitucio KuUE Santa Coloma2-1 Lusitanos0-0-----W3223-98
D20.02.2011Andorra 1.Lig ŞampiyoUE Santa Coloma2-1 Lusitanos0-1-----W3525-109
D31.10.2010Andorra 1.LigUE Santa Coloma1-0 Lusitanos1-0-----W3626-1010
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 8 1 2 2
Maç Sonu 8 2 0 26 10

Nuwell Project Copyright © 2014