Nove Mesto nad Vahom

Slovakya 3.Lig Batı
19.03.2011 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-2
Beklenen :
Pezinok Takım Logosu

Pezinok

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2413-2+3-2EY1000+100
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.03.2011Slovakya 3.Lig BatıRaca1-2 Nove Mesto nad Va0-0AW3A+12-1
D07.11.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va4-0 Nitra II2-0HW4H+46-1
D31.10.2010Slovakya 3.Lig BatıSlovan Bratislava0-1 Nove Mesto nad Va0-1AW1A+17-1
D23.10.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va3-0 Spartak Vrable2-0HW3H+310-1
D16.10.2010Slovakya 3.Lig BatıJaslovske Bohunic0-2 Nove Mesto nad Va0-0AW2A+212-1
2-4-11-0-0
2-4-1-31-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 5 0
Maç Sonu 5 0 0 12 1
3 1 - 2 4-0 3-1
4 2 - 2 7-0 3-1
5 2 - 3 7-0 5-1

DA  1312-2+2-1DY00200-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D12.03.2011Slovakya 3.Lig BatıPezinok1-0 Slovan Bratislava0-0HW1H+11-0
D06.11.2010Slovakya 3.Lig BatıPezinok3-0 Spartak Vrable1-0HW3H+34-0
D30.10.2010Slovakya 3.Lig BatıJaslovske Bohunic2-1 Pezinok2-0AL3A-15-2
D23.10.2010Slovakya 3.Lig BatıPezinok2-0 Vrbove1-0HW2H+27-2
D17.10.2010Slovakya 3.Lig BatıBernolakovo3-1 Pezinok2-0AL4A-28-5
1-3-10-0-2
1-3-1-20-0-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 2 2 4
Maç Sonu 3 0 2 8 5
3 2 - 1 4-0 1-2
4 3 - 1 6-0 1-2
5 3 - 2 6-0 2-5

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.11.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va4-0 Nitra II2-0-W44-01
D23.10.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va3-0 Spartak Vrable2-0-W77-02
D09.10.2010Slovakya 3.Lig BatıNove Mesto nad Va2-0 Vrbove1-0-W99-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 5 0
Maç Sonu 3 0 0 9 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.10.2010Slovakya 3.Lig BatıJaslovske Bohunic2-1 Pezinok2-0-L31-21
D17.10.2010Slovakya 3.Lig BatıBernolakovo3-1 Pezinok2-0-L72-52
D02.10.2010Slovakya 3.Lig BatıMoravany2-1 Pezinok1-1-L103-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 5
Maç Sonu 0 0 3 3 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.03.2011Slovakya 3.Lig BatıRaca1-2 Nove Mesto nad Va0-0-W32-11
D31.10.2010Slovakya 3.Lig BatıSlovan Bratislava0-1 Nove Mesto nad Va0-1-W43-12
D16.10.2010Slovakya 3.Lig BatıJaslovske Bohunic0-2 Nove Mesto nad Va0-0-W65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 3 0 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D12.03.2011Slovakya 3.Lig BatıPezinok1-0 Slovan Bratislava0-0-W11-01
D06.11.2010Slovakya 3.Lig BatıPezinok3-0 Spartak Vrable1-0-W44-02
D23.10.2010Slovakya 3.Lig BatıPezinok2-0 Vrbove1-0-W66-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 1 0 2 0
Maç Sonu 3 0 0 6 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014