Rusya U21

Avrupa U21 Şampiyonası Eleme Grup 3
04.06.2005 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-1 / 1-1
Beklenen :
Letonya U21 Takım Logosu

Letonya U21

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  5304+2+3-4EY1020+1-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D30.03.2005Avrupa U21 ŞampiyonasEstonya U211-5 Rusya U210-3AW6A+45-1
D16.11.2004Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U213-0 Estonya U210-0HW3H+38-1
D12.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasPortekiz U212-0 Rusya U210-0AL2A-28-3
D08.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLüksemburg U210-4 Rusya U210-0AW4A+412-3
D04.09.2004Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U214-0 Slovakya U210-0HW4H+416-3
5-3-01-0-2
5-3-0-41-0-2-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 3 0
Maç Sonu 4 0 1 16 3
3 1 - 2 3-0 5-3
4 1 - 3 3-0 9-3
5 2 - 3 7-0 9-3

DA  2012+2-1-1DY1031+1-3+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.03.2005Avrupa U21 ŞampiyonasLetonya U212-1 Lüksemburg U211-1HW3H+12-1
D12.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLetonya U210-0 Estonya U210-0HD0H02-1
D08.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasSlovakya U213-1 Letonya U210-0AL4A-23-4
D07.09.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLüksemburg U211-2 Letonya U210-0AW3A+15-5
D03.09.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLetonya U211-2 Portekiz U210-0HL3H-16-7
2-0-11-0-3
2-0-1-21-0-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 1 1
Maç Sonu 2 1 2 6 7
3 2 - 1 2-1 1-3
4 2 - 2 2-1 3-4
5 3 - 2 3-3 3-4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D16.11.2004Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U213-0 Estonya U210-0-W33-01
D04.09.2004Avrupa U21 ŞampiyonasRusya U214-0 Slovakya U210-0-W77-02
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 2 0 0 7 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasSlovakya U213-1 Letonya U210-0-L41-31
D07.09.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLüksemburg U211-2 Letonya U210-0-W73-42
                 
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 0 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D30.03.2005Avrupa U21 ŞampiyonasEstonya U211-5 Rusya U210-3-W65-11
D12.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasPortekiz U212-0 Rusya U210-0-L85-32
D08.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLüksemburg U210-4 Rusya U210-0-W129-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 3 0
Maç Sonu 2 0 1 9 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.03.2005Avrupa U21 ŞampiyonasLetonya U212-1 Lüksemburg U211-1-W32-11
D12.10.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLetonya U210-0 Estonya U210-0-D32-12
D03.09.2004Avrupa U21 ŞampiyonasLetonya U211-2 Portekiz U210-0-L63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 1 1
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014