Asante Kotoko

CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur
23.12.2020 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
Al Hilal Omdurman Takım Logosu

Al Hilal Omdurman

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
1.50 2.95 4.25 - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - 2.20 1.30 1.40 2.00
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
1.12 3.20 - 4.25 2.05 1.40 2.25 1.65 4.00 12.00
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1012+1-1-1EY0100-1+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D20.12.2020Gana Premier LigDreams0-1 Asante Kotoko0-1AW1A+11-0
D17.12.2020Gana Premier LigAsante Kotoko0-1 Great Olympics0-0HL1H-11-1
D11.12.2020Gana Premier LigAsante Kotoko1-0 Wa All Stars0-0HW1H+12-1
D06.12.2020CAF Şampiyonlar Ligi Asante Kotoko2-0 Nouadhibou0-0HW2H+24-1
D29.11.2020CAF Şampiyonlar Ligi Nouadhibou1-1 Asante Kotoko0-0AD2A05-2
1-0-10-1-0
1-0-1-20-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 3 1 1 5 2
3 2 - 1 1-1 1-0
4 3 - 1 3-1 1-0
5 3 - 2 3-1 2-1

DA  11310-2+2DY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D06.12.2020CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 Vipers0-0HW1H+11-0
D28.11.2020CAF Şampiyonlar Ligi Vipers0-1 Al Hilal Omdurman0-1AW1A+12-0
D25.02.2020Sudan Cumhuriyeti PremAl Fallah0-3 Al Hilal Omdurman0-0AW3A+35-0
D22.02.2020Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman1-1 Alamal Atbara0-0HD2H06-1
D14.02.2020Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman5-2 El-Ahli Atbara0-0HW7H+311-3
1-1-30-0-0
1-1-3-10-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 1 0
Maç Sonu 4 1 0 11 3
3 1 - 2 1-0 4-0
4 2 - 2 2-1 4-0
5 3 - 2 7-3 4-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.12.2020Gana Premier LigAsante Kotoko0-1 Great Olympics0-0-L10-11
D11.12.2020Gana Premier LigAsante Kotoko1-0 Wa All Stars0-0-W21-12
D06.12.2020CAF Şampiyonlar Ligi Asante Kotoko2-0 Nouadhibou0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D28.11.2020CAF Şampiyonlar Ligi Vipers0-1 Al Hilal Omdurman0-12.20W11-01
D25.02.2020Sudan Cumhuriyeti PremAl Fallah0-3 Al Hilal Omdurman0-0-W44-02
D25.01.2020CAF Şampiyonlar Ligi Platinum0-1 Al Hilal Omdurman0-02.80W55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 3 0 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D20.12.2020Gana Premier LigDreams0-1 Asante Kotoko0-1-W11-01
D29.11.2020CAF Şampiyonlar Ligi Nouadhibou1-1 Asante Kotoko0-0-D32-12
D22.11.2020Gana Premier LigBerekum Chelsea1-1 Asante Kotoko0-0-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 1 2 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D06.12.2020CAF Şampiyonlar Ligi Al Hilal Omdurman1-0 Vipers0-0-W11-01
D22.02.2020Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman1-1 Alamal Atbara0-0-D32-12
D14.02.2020Sudan Cumhuriyeti PremAl Hilal Omdurman5-2 El-Ahli Atbara0-0-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D10.03.2019CAF Konfederasyon KupaAsante Kotoko1-1 Al Hilal Omdurman0-1-----D21-11
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 1 0 1
Maç Sonu 0 1 0 1 1

Nuwell Project Copyright © 2014