Agde

Fransa CFA 2 Grup D
13.10.2007 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
US Marseille Endoume Takım Logosu

US Marseille Endoume

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  222000+2EY2110+10+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.09.2007Fransa CFA 2 Grup DEF Bastia2-2 Agde0-0AD4A02-2
D15.09.2007Fransa CFA 2 Grup DUzes Pont du Gard1-2 Agde0-0AW3A+14-3
D08.09.2007Fransa CFA 2 Grup DAgde2-1 Consolat Marseill0-0HW3H+16-4
D01.09.2007Fransa CFA 2 Grup DLa Valette-Du-Var0-0 Agde0-0AD0A06-4
D25.08.2007Fransa CFA 2 Grup DAgde0-0 FC Sete 34 II0-0HD0H06-4
2-2-22-1-1
2-2-2-02-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 3 0 6 4
3 1 - 2 2-1 4-3
4 1 - 3 2-1 4-3
5 2 - 3 2-1 4-3

DA  0321-3+1+1DY00210-2+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.09.2007Fransa CFA 2 Grup DUS Marseille Endo0-0 Uzes Pont du Gard0-0HD0H00-0
D15.09.2007Fransa CFA 2 Grup DConsolat Marseill0-3 US Marseille Endo0-0AW3A+33-0
D08.09.2007Fransa CFA 2 Grup DUS Marseille Endo2-2 La Valette-Du-Var0-0HD4H05-2
D02.09.2007Fransa CFA 2 Grup DFC Sete 34 II1-1 US Marseille Endo0-0AD2A06-3
D25.08.2007Fransa CFA 2 Grup DUS Marseille Endo1-1 Le Pontet0-0HD2H07-4
0-3-20-0-2
0-3-2-10-0-2-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 1 4 0 7 4
3 2 - 1 2-2 3-0
4 2 - 2 2-2 4-1
5 3 - 2 3-3 4-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D08.09.2007Fransa CFA 2 Grup DAgde2-1 Consolat Marseill0-0-W32-11
D25.08.2007Fransa CFA 2 Grup DAgde0-0 FC Sete 34 II0-0-D32-12
D19.05.2007Fransa CFA Grup BAgde1-1 Saint-Priest0-0-D53-23
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 3 2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D15.09.2007Fransa CFA 2 Grup DConsolat Marseill0-3 US Marseille Endo0-0-W33-01
D02.09.2007Fransa CFA 2 Grup DFC Sete 34 II1-1 US Marseille Endo0-0-D54-12
D18.08.2007Fransa CFA 2 Grup DGrenoble II2-3 US Marseille Endo0-0-W107-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 7 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2007Fransa CFA 2 Grup DEF Bastia2-2 Agde0-0-D42-21
D15.09.2007Fransa CFA 2 Grup DUzes Pont du Gard1-2 Agde0-0-W74-32
D01.09.2007Fransa CFA 2 Grup DLa Valette-Du-Var0-0 Agde0-0-D74-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 4 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.09.2007Fransa CFA 2 Grup DUS Marseille Endo0-0 Uzes Pont du Gard0-0-D00-01
D08.09.2007Fransa CFA 2 Grup DUS Marseille Endo2-2 La Valette-Du-Var0-0-D42-22
D25.08.2007Fransa CFA 2 Grup DUS Marseille Endo1-1 Le Pontet0-0-D63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 3 0 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D05.08.2006Fransa CFA Grup BAgde0-0 US Marseille Endo0-0-----D00-01
D23.10.2005Fransa CFA Grup BAgde5-1 US Marseille Endo0-0-----W65-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 2 0 0 0
Maç Sonu 1 1 0 5 1

Nuwell Project Copyright © 2014