Monts dOr Azergues

Fransa CFA Grup C
20.05.2017 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-3
Beklenen :
Grenoble Takım Logosu

Grenoble

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2002+20-2EY0315-3+2-4
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.05.2017Fransa CFA Grup CVillefranche0-2 Monts dOr Azergue0-0AW2A+22-0
D29.04.2017Fransa CFA Grup CMonts dOr Azergue0-3 Reims II0-0HL3H-32-3
D22.04.2017Fransa CFA Grup CJura Sud1-0 Monts dOr Azergue0-0AL1A-12-4
D08.04.2017Fransa CFA Grup CLyon II5-2 Monts dOr Azergue0-0AL7A-34-9
D25.03.2017Fransa CFA Grup CMonts dOr Azergue3-2 Montceau2-2HW5H+17-11
2-0-00-3-1
2-0-0-20-3-1-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 2 2
Maç Sonu 2 0 3 7 11
3 1 - 2 0-3 2-1
4 1 - 3 0-3 4-6
5 2 - 3 3-5 4-6

DA  1011+1-10DY0000000
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D13.05.2017Fransa CFA Grup CGrenoble1-0 Le Puy0-0HW1H+11-0
D29.04.2017Fransa CFA Grup CRaon-LEtape0-0 Grenoble0-0AD0A01-0
D22.04.2017Fransa CFA Grup CGrenoble1-0 Annecy0-0HW1H+12-0
D15.04.2017Fransa CFA Grup CMulhouse0-1 Grenoble0-0AW1A+13-0
D08.04.2017Fransa CFA Grup CGrenoble3-0 Andrezieux2-0HW3H+36-0
1-0-10-0-0
1-0-1-10-0-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 4 0 2 0
Maç Sonu 4 1 0 6 0
3 2 - 1 2-0 0-0
4 2 - 2 2-0 1-0
5 3 - 2 5-0 1-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.04.2017Fransa CFA Grup CMonts dOr Azergue0-3 Reims II0-0-L30-31
D25.03.2017Fransa CFA Grup CMonts dOr Azergue3-2 Montceau2-2-W83-52
D11.03.2017Fransa CFA Grup CMonts dOr Azergue0-1 Saint-Louis Neuwe0-0-L93-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 2 2
Maç Sonu 1 0 2 3 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.04.2017Fransa CFA Grup CRaon-LEtape0-0 Grenoble0-0-D00-01
D15.04.2017Fransa CFA Grup CMulhouse0-1 Grenoble0-0-W11-02
D25.03.2017Fransa CFA Grup CYzeure1-2 Grenoble0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.05.2017Fransa CFA Grup CVillefranche0-2 Monts dOr Azergue0-0-W22-01
D22.04.2017Fransa CFA Grup CJura Sud1-0 Monts dOr Azergue0-0-L32-12
D08.04.2017Fransa CFA Grup CLyon II5-2 Monts dOr Azergue0-0-L104-63
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 4 6

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D13.05.2017Fransa CFA Grup CGrenoble1-0 Le Puy0-0-W11-01
D22.04.2017Fransa CFA Grup CGrenoble1-0 Annecy0-0-W22-02
D08.04.2017Fransa CFA Grup CGrenoble3-0 Andrezieux2-0-W55-03
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 2 0
Maç Sonu 3 0 0 5 0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D19.12.2015Fransa CFA Grup BMonts dOr Azergue2-2 Grenoble0-0-----D42-21
D14.11.2015Fransa Kupa 7.TurMonts dOr Azergue1-3 Grenoble0-0-----L83-52
D20.09.2014Fransa CFA Grup CMonts dOr Azergue0-1 Grenoble0-0-----L93-63
D05.05.2013Fransa CFA Grup BMonts dOr Azergue1-2 Grenoble0-0-----L124-84
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 4 0 0 0
Maç Sonu 0 1 3 4 8

Nuwell Project Copyright © 2014