Dungannon Swifts

Kuzey İrlanda Premiership
05.02.2005 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 0-1
Beklenen :
Coleraine FC Takım Logosu

Coleraine FC

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1220-10+2EY111000+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.01.2005Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts1-1 Lisburn Distiller0-0HD2H01-1
D22.01.2005Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-2 Dungannon Swifts0-0AW3A+13-2
D15.01.2005Kuzey İrlanda Kupa 5.Armagh City1-2 Dungannon Swifts0-0AW3A+15-3
D08.01.2005Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts0-0 Crusaders FC0-0HD0H05-3
D03.01.2005Kuzey İrlanda PremierLinfield FC2-1 Dungannon Swifts0-0AL3A-16-5
1-2-21-1-1
1-2-2-01-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 6 5
3 1 - 2 1-1 4-2
4 2 - 2 1-1 4-2
5 2 - 3 1-1 5-4

DA  0215-2+1-4DY4131+3-2+2
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D29.01.2005Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-4 Linfield FC0-0HL4H-40-4
D22.01.2005Kuzey İrlanda PremierArds FC1-2 Coleraine FC0-0AW3A+12-5
D18.01.2005Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-3 Lisburn Distiller0-0HL4H-23-8
D15.01.2005Kuzey İrlanda Kupa 5.Carrick Rangers1-5 Coleraine FC0-0AW6A+48-9
D03.01.2005Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-1 Coleraine FC0-0AD2A09-10
0-2-14-1-3
0-2-1-54-1-3-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 9 10
3 2 - 1 1-7 2-1
4 2 - 2 1-7 7-2
5 2 - 3 1-7 8-3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.01.2005Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts1-1 Lisburn Distiller0-0-D21-11
D08.01.2005Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts0-0 Crusaders FC0-0-D21-12
D01.01.2005Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts7-0 Ards FC0-0-W98-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 2 0 8 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.01.2005Kuzey İrlanda PremierArds FC1-2 Coleraine FC0-0-W32-11
D15.01.2005Kuzey İrlanda Kupa 5.Carrick Rangers1-5 Coleraine FC0-0-W97-22
D03.01.2005Kuzey İrlanda PremierCrusaders FC1-1 Coleraine FC0-0-D118-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 8 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D22.01.2005Kuzey İrlanda PremierBallymena United1-2 Dungannon Swifts0-0-W32-11
D15.01.2005Kuzey İrlanda Kupa 5.Armagh City1-2 Dungannon Swifts0-0-W64-22
D03.01.2005Kuzey İrlanda PremierLinfield FC2-1 Dungannon Swifts0-0-L95-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 0 1 5 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D29.01.2005Kuzey İrlanda PremierColeraine FC0-4 Linfield FC0-0-L40-41
D18.01.2005Kuzey İrlanda PremierColeraine FC1-3 Lisburn Distiller0-0-L81-72
D01.01.2005Kuzey İrlanda PremierColeraine FC3-4 Omagh0-0-L154-113
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 4 11

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D04.02.2004Kuzey İrlanda PremierDungannon Swifts3-2 Coleraine FC0-0-----W53-21
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 3 2

Nuwell Project Copyright © 2014