United Petrotrin

Trinidad ve Tobago Pro Lig
29.07.2006 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-1
Beklenen :
North East Stars Takım Logosu

North East Stars

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  0122-1-10EY3100+2+10
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.07.2006Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin0-3 Caledonia AIA0-0HL3H-30-3
D22.07.2006Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin1-1 Defence Force0-0HD2H01-4
D18.07.2006Trinidad ve Tobago ProTobago United0-2 United Petrotrin0-0AW2A+23-4
D15.07.2006Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin2-0 Starworld Striker0-0HW2H+25-4
D11.07.2006Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers1-0 United Petrotrin0-0AL1A-15-5
0-1-23-1-0
0-1-2-23-1-0-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 5 5
3 2 - 1 1-4 2-0
4 3 - 1 3-4 2-0
5 3 - 2 3-4 2-1

DA  1212-1+1-1DY3401-1+4-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.07.2006Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars1-3 St. Anns Rangers0-0HL4H-21-3
D22.07.2006Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars2-4 San Juan Jabloteh0-0HL6H-23-7
D18.07.2006Trinidad ve Tobago ProStarworld Striker0-1 North East Stars0-0AW1A+14-7
D16.07.2006Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars2-1 Caledonia AIA0-0HW3H+16-8
D11.07.2006Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars3-1 Defence Force0-0HW4H+29-9
1-2-13-4-0
1-2-1-23-4-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 3 0 2 9 9
3 2 - 1 3-7 1-0
4 3 - 1 5-8 1-0
5 4 - 1 8-9 1-0

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.07.2006Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin0-3 Caledonia AIA0-0-L30-31
D22.07.2006Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin1-1 Defence Force0-0-D51-42
D15.07.2006Trinidad ve Tobago ProUnited Petrotrin2-0 Starworld Striker0-0-W73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.07.2006Trinidad ve Tobago ProStarworld Striker0-1 North East Stars0-0-W11-01
D06.06.2006Trinidad ve Tobago ProJoe Public0-0 North East Stars0-0-D11-02
D16.05.2006Trinidad ve Tobago ProW Connection1-2 North East Stars0-0-W43-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 2 1 0 3 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.07.2006Trinidad ve Tobago ProTobago United0-2 United Petrotrin0-0-W22-01
D11.07.2006Trinidad ve Tobago ProSt. Anns Rangers1-0 United Petrotrin0-0-L32-12
D03.06.2006Trinidad ve Tobago ProJoe Public2-0 United Petrotrin0-0-L52-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 2 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.07.2006Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars1-3 St. Anns Rangers0-0-L41-31
D22.07.2006Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars2-4 San Juan Jabloteh0-0-L103-72
D16.07.2006Trinidad ve Tobago ProNorth East Stars2-1 Caledonia AIA0-0-W135-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 5 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014