Donegal Celtic

Kuzey İrlanda Şampiyona 1
28.02.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Knockbreda Takım Logosu

Knockbreda

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  2012+2-1-1EY2114+10-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyBallyclare Comrad2-2 Donegal Celtic0-0AD4A02-2
D14.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyLarne FC1-0 Donegal Celtic0-0AL1A-12-3
D07.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyDonegal Celtic1-1 Dergview FC0-0HD2H03-4
D17.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC4-2 Donegal Celtic0-0AL6A-25-8
D03.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyDonegal Celtic2-6 Harland & Wolff W0-0HL8H-47-14
2-0-12-1-1
2-0-1-22-1-1-4
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 2 3 7 14
3 1 - 2 1-1 2-3
4 1 - 3 1-1 4-7
5 2 - 3 3-7 4-7

DA  2022+2-20DY2511-3+40
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyKnockbreda2-2 Larne FC0-0HD4H02-2
D31.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyKnockbreda0-5 Carrick Rangers0-0HL5H-52-7
D17.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyDundela1-2 Knockbreda0-0AW3A+14-8
D03.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyKnockbreda2-1 Ballyclare Comrad0-0HW3H+16-9
D27.12.2014Kuzey İrlanda ŞampiyPSNI0-0 Knockbreda0-0AD0A06-9
2-0-22-5-1
2-0-2-22-5-1-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 2 1 6 9
3 2 - 1 2-7 2-1
4 3 - 1 4-8 2-1
5 3 - 2 4-8 2-1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D07.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyDonegal Celtic1-1 Dergview FC0-0-D21-11
D03.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyDonegal Celtic2-6 Harland & Wolff W0-0-L103-72
D06.12.2014Kuzey İrlanda Kupa 4.Donegal Celtic2-3 Ballyclare Comrad0-0-L155-103
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 5 10

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D17.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyDundela1-2 Knockbreda0-0-W32-11
D27.12.2014Kuzey İrlanda ŞampiyPSNI0-0 Knockbreda0-0-D32-12
D06.12.2014Kuzey İrlanda Kupa 4.PSNI2-1 Knockbreda0-0-L63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyBallyclare Comrad2-2 Donegal Celtic0-0-D42-21
D14.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyLarne FC1-0 Donegal Celtic0-0-L52-32
D17.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyBangor FC4-2 Donegal Celtic0-0-L114-73
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 1 2 4 7

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.02.2015Kuzey İrlanda ŞampiyKnockbreda2-2 Larne FC0-0-D42-21
D31.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyKnockbreda0-5 Carrick Rangers0-0-L92-72
D03.01.2015Kuzey İrlanda ŞampiyKnockbreda2-1 Ballyclare Comrad0-0-W124-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 4 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D26.10.2013Kuzey İrlanda ŞampiyDonegal Celtic1-0 Knockbreda0-0-----W11-01
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 0 0 0
Maç Sonu 1 0 0 1 0

Nuwell Project Copyright © 2014