Puerto Nuevo (K)

Arjantin Kadınlar Şampiyona
07.05.2015 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
0-0 / 2-0
Beklenen :
Liniers (K) Takım Logosu

Liniers (K)

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  1005+10-5EY111000+1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaPlatense (K)1-1 Puerto Nuevo (K)0-0AD2A01-1
D19.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaPuerto Nuevo (K)0-1 Club Almagro (K)0-0HL1H-11-2
D11.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaUAI Urquiza (K)1-0 Puerto Nuevo (K)0-0AL1A-11-3
D05.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaPuerto Nuevo (K)5-0 Defensores del Ch0-0HW5H+56-3
D30.03.2015Arjantin Kadınlar ŞaFerro Carril Oest1-2 Puerto Nuevo (K)0-0AW3A+18-4
1-0-01-1-1
1-0-0-51-1-1-0
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 2 1 2 8 4
3 1 - 2 0-1 1-2
4 2 - 2 5-1 1-2
5 2 - 3 5-1 3-3

DA  1000+100DY851212+3-70
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D25.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaLiniers (K)1-8 Estudiantes La Pl0-0HL9H-71-8
D19.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaVilla San Carlos 5-0 Liniers (K)0-0AL5A-51-13
D12.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaLiniers (K)0-12 San Lorenzo (K)0-0HL12H-121-25
D04.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaRiver Plate (K)12-0 Liniers (K)0-0AL12A-121-37
D28.03.2015Arjantin Kadınlar ŞaLiniers (K)0-6 Huracan (K)0-0HL6H-61-43
1-0-08-5-12
1-0-0-08-5-12-12
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 5 0 0 0
Maç Sonu 0 0 5 1 43
3 2 - 1 1-20 0-5
4 2 - 2 1-20 0-17
5 3 - 2 1-26 0-17

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaPuerto Nuevo (K)0-1 Club Almagro (K)0-0-L10-11
D05.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaPuerto Nuevo (K)5-0 Defensores del Ch0-0-W65-12
D22.03.2015Arjantin Kadınlar ŞaPuerto Nuevo (K)2-3 UBA (K)0-0-L117-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 0 2 7 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D19.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaVilla San Carlos 5-0 Liniers (K)0-0-L50-51
D04.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaRiver Plate (K)12-0 Liniers (K)0-0-L170-172
D21.03.2015Arjantin Kadınlar ŞaSociedad Hebraica6-1 Liniers (K)0-0-L241-233
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 1 23

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaPlatense (K)1-1 Puerto Nuevo (K)0-0-D21-11
D11.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaUAI Urquiza (K)1-0 Puerto Nuevo (K)0-0-L31-22
D30.03.2015Arjantin Kadınlar ŞaFerro Carril Oest1-2 Puerto Nuevo (K)0-0-W63-33
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 1 1 1 3 3

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D25.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaLiniers (K)1-8 Estudiantes La Pl0-0-L91-81
D12.04.2015Arjantin Kadınlar ŞaLiniers (K)0-12 San Lorenzo (K)0-0-L211-202
D28.03.2015Arjantin Kadınlar ŞaLiniers (K)0-6 Huracan (K)0-0-L271-263
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 3 0 0 0
Maç Sonu 0 0 3 1 26

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
                
                
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 0 0 0 0
Maç Sonu 0 0 0 0 0

Nuwell Project Copyright © 2014