Maccabi Tel Aviv

İsrail Ligat HaAl Şampiyonluk Turu
25.05.2024 / 00:00
Maç Sonucu (IY / MS)
2-0 / 2-0
Beklenen :
Maccabi Bnei Raina Takım Logosu

Maccabi Bnei Raina

#iddaa MS 1 MS X MS 2 X/X IY 1 IY X IY 2
- - - - - - -
İY 0.5 Alt İY 0.5 Üst İY 1.5 Alt İY 1.5 Üst İY 2.5 Alt İY 2.5 Üst MS 1.5 Alt MS 1.5 Üst MS 2.5 Alt MS 2.5 Üst
- - - - - - - - - -
MS 3.5 Alt MS 3.5 Üst MS 4.5 Alt MS 4.5 Üst KG Var KG Yok TG 0-1 TG 2-3 TG 4-5 TG 6+
- - - - - - - - - -
MS 1 2.5A MS X 2.5A MS 2 2.5A MS 1 2.5U MS X 2.5U MS 2 2.5U MS 1 3.5A MS X 3.5A MS 2 3.5A MS 1 3.5U MS X 3.5U MS 2 3.5U
- - - - - - - - - - - -

 

EA  33110+20EY000100-1
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaHapoel Haifa0-3Maccabi Tel Aviv0-0AW3A+33-0
D18.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Tel Aviv3-0Hapoel Beer Sheva2-0HW3H+36-0
D11.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Haifa0-1Maccabi Tel Aviv0-1AW1A+17-0
D06.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin1-1Maccabi Tel Aviv0-0AD2A08-1
D27.04.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain2-3Maccabi Tel Aviv1-3AW5A+111-3
3-3-10-0-0
3-3-1-10-0-0-1
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 2 0 6 1
Maç Sonu 4 1 0 11 3
3 1 - 2 3-0 4-0
4 1 - 3 3-0 5-1
5 1 - 4 3-0 8-3

DA  2011+2-10DY2125+1-1-3
  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY WDL TG AV AG
D21.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain2-2Bnei Sakhnin1-1HD4H02-2
D18.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain0-1Hapoel Haifa0-1HL1H-12-3
D09.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaHapoel Beer Sheva2-1Maccabi Bnei Rain2-1AL3A-13-5
D04.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain1-5Maccabi Haifa1-2HL6H-44-10
D27.04.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain2-3Maccabi Tel Aviv1-3HL5H-16-13
2-0-12-1-2
2-0-1-12-1-2-5
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 4 4 9
Maç Sonu 0 1 4 6 13
3 2 - 1 2-3 1-2
4 3 - 1 3-8 1-2
5 4 - 1 5-11 1-2

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D18.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Tel Aviv3-0Hapoel Beer Sheva2-01.39W33-01
D20.04.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Tel Aviv4-0Hapoel Haifa2-01.19W77-02
D08.04.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Tel Aviv1-1Maccabi Haifa1-0-D98-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 3 0 0 5 0
Maç Sonu 2 1 0 8 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D09.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaHapoel Beer Sheva2-1Maccabi Bnei Rain2-11.31L31-21
D20.04.2024İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin0-2Maccabi Bnei Rain0-02.17W53-22
D14.04.2024İsrail Ligat HaAl ŞaHapoel Haifa2-0Maccabi Bnei Rain2-0-L73-43
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 1 4
Maç Sonu 1 0 2 3 4

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaHapoel Haifa0-3Maccabi Tel Aviv0-03.81W33-01
D11.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Haifa0-1Maccabi Tel Aviv0-11.87W44-02
D06.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaBnei Sakhnin1-1Maccabi Tel Aviv0-07.79D65-13
  G B M AG YG
İlk Yarı 1 2 0 1 0
Maç Sonu 2 1 0 5 1

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 WDL TG AG K
D21.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain2-2Bnei Sakhnin1-12.15D42-21
D18.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain0-1Hapoel Haifa0-12.28L52-32
D04.05.2024İsrail Ligat HaAl ŞaMaccabi Bnei Rain1-5Maccabi Haifa1-26.14L113-83
  G B M AG YG
İlk Yarı 0 1 2 2 4
Maç Sonu 0 1 2 3 8

  Tarih Lig EvSahibi MS Deplasman İY MS1 MSX MS2 UST VAR WDL TG AG K
D17.09.2023İsrail Ligat HaAlMaccabi Tel Aviv1-1Maccabi Bnei Rain1-01.055.4010.451.311.90D21-11
D21.08.2022İsrail Ligat HaAlMaccabi Tel Aviv5-0 Maccabi Bnei Rain4-0-----W76-12
                
  G B M AG YG
İlk Yarı 2 0 0 5 0
Maç Sonu 1 1 0 6 1

Nuwell Project Copyright © 2014